Nejnovější aktuality

27.7.2017

Jaké pohoštění připravit pro různé příležitosti? Náš mozzarellator vám poradí!

Pokud se jedná o rodinný nedělní oběd, často ji vyřeší děti, které mívají vždy jasno. Jsou ale i situace, kdy se odpověď hledá těžko, a proto jsme pro vás vymysleli mozzarellator, neboli generátor receptů podle příležitosti, místa a společnosti. Takže od teď se můžete obracet na pomocníka, který vám s vaším dilema rád pomůže!

 

Jak mozzarellator funguje?

Užití mozzarellatoru je velmi snadné. Stačí zadat příležitost, místo a společnost a během vteřiny vám mozzarellator vygeneruje recept ušitý na míru vašim požadavkům. Pak už nezbývá než vyrazit na nákup pro všechny potřebné ingredience a pustit se do přípravy. A můžete si být jistí, že ať už hledáte pohoštění na chatu s přáteli, nedělní výlet nebo rodinnou oslavu, bude mít mozzarellator v záloze lahodný pokrm, který ocení všichni strávníci.

 

Kde mozzarellator najdu?

Stačí kliknout na http://mozzarellator.galbani.cz a začít lovit recepty! Tak si přestaňte lámat hlavu a nechte se inspirovat!

Prázdninám už jsme sice museli říct arrivederci, ale to neznamená, že se musíme okamžitě loučit i s letní pohodou.

Salát Caprese zná skoro každý. Věděli jste však, odkud tento pokrm pochází? Jak už samotný název napovídá, jeho domovem je italský ostrov Capri.

Pokud se jedná o rodinný nedělní oběd, často ji vyřeší děti, které mívají vždy jasno. Jsou […]

Pokud se do Kalábrie vydáte na dovolenou, rozhodně byste ji neměli opomenout. Malebné uličky lákají k večerním procházkám a příjemnému posezení nad dobrým jídlem a pitím.