Nejnovější aktuality

27.7.2017

Jaké pohoštění připravit pro různé příležitosti? Náš mozzarellator vám poradí!

Pokud se jedná o rodinný nedělní oběd, často ji vyřeší děti, které mívají vždy jasno. Jsou ale i situace, kdy se odpověď hledá těžko, a proto jsme pro vás vymysleli mozzarellator, neboli generátor receptů podle příležitosti, místa a společnosti. Takže od teď se můžete obracet na pomocníka, který vám s vaším dilema rád pomůže!

 

Jak mozzarellator funguje?

Užití mozzarellatoru je velmi snadné. Stačí zadat příležitost, místo a společnost a během vteřiny vám mozzarellator vygeneruje recept ušitý na míru vašim požadavkům. Pak už nezbývá než vyrazit na nákup pro všechny potřebné ingredience a pustit se do přípravy. A můžete si být jistí, že ať už hledáte pohoštění na chatu s přáteli, nedělní výlet nebo rodinnou oslavu, bude mít mozzarellator v záloze lahodný pokrm, který ocení všichni strávníci.

 

Kde mozzarellator najdu?

Stačí kliknout na http://mozzarellator.galbani.cz a začít lovit recepty! Tak si přestaňte lámat hlavu a nechte se inspirovat!

Zima je v plném proudu a horalové už brázdí alpské kopce. Možná vás dovolená teprve čeká […]

Výborné jídlo, kvalitní pití, čas strávený s rodinou a přáteli, temperament, vášeň a zároveň pohoda… To je […]

Rádi byste se během letošní silvestrovské noci blýskli? Flitrové šaty se třpytkami můžete klidně nechat ve skříni. Galbani si pro vás na konci roku připravilo hned několik novinek, díky kterým jako hostitelé rozhodně zazáříte.

Italové Vánoce milují a není se čemu divit. Je to čas setkávání s rodinou a přáteli v doprovodu vybraného jídla a pití.