Nejnovější aktuality

27.7.2017

Jaké pohoštění připravit pro různé příležitosti? Náš mozzarellator vám poradí!

Pokud se jedná o rodinný nedělní oběd, často ji vyřeší děti, které mívají vždy jasno. Jsou ale i situace, kdy se odpověď hledá těžko, a proto jsme pro vás vymysleli mozzarellator, neboli generátor receptů podle příležitosti, místa a společnosti. Takže od teď se můžete obracet na pomocníka, který vám s vaším dilema rád pomůže!

 

Jak mozzarellator funguje?

Užití mozzarellatoru je velmi snadné. Stačí zadat příležitost, místo a společnost a během vteřiny vám mozzarellator vygeneruje recept ušitý na míru vašim požadavkům. Pak už nezbývá než vyrazit na nákup pro všechny potřebné ingredience a pustit se do přípravy. A můžete si být jistí, že ať už hledáte pohoštění na chatu s přáteli, nedělní výlet nebo rodinnou oslavu, bude mít mozzarellator v záloze lahodný pokrm, který ocení všichni strávníci.

 

Kde mozzarellator najdu?

Stačí kliknout na http://mozzarellator.galbani.cz a začít lovit recepty! Tak si přestaňte lámat hlavu a nechte se inspirovat!

2.11.2017 MilANO!

Kam za Poslední večeří Leonarda Da Vinciho a nespočtem delikatesních snídaní, obědů a svačinek? Do Milána.

20.10.2017 Zapékáme!

Teplá, chutná a vydatná. Tak přesně taková jídla s přibývajícími chladnými dny potřebujeme. Všechna tato kritéria beze zbytku splňují zapékané pokrmy “z jednoho pekáče”.

Hory, lyžařská střediska, úchvatná příroda, křišťálová jezera, velkoměsta, památky, vinice a lahodné sýry. Lombardie sice nemá moře, ale jinak zde najdete vše.

Léto v našich končinách už je tatam. Existuje však možnost, jak si ho ještě prodloužit a užít si teplých dnů, slunečních paprsků a příjemně osvěžujícího moře.